Oberstufenzentrum
1
Philipp Behrendt, Marleen Bethke, Judit Bölke,
Christian Chmell, Cathleen Christmann, Sabine Dockter, Andrea Drechsler,
Michelle Faust, Christiane Feldmann, Tobias Fetsch, Sebastian Fiebig,
Franziska Fiedler, Jana Frenzel, Katja Gaede, Nadine Gollnick, Mario
Großmann, Melanie Hanschke, Martin Hanto, Marcel Hantsche,
Grit Hennrich, Sebastian Herke, Marie-Christin Hilpert, Cindy Höhnert,
Elaine Hrdina, Elena Jurteikin, Monika Juziuk, Susann Kießlich,
Rosita Koall, Ronny Koine, Andrea Komolka, Bernhard Kranz, Michael
Kriebel, Martin Kuhlmann, Tino Lohse, Susan Lottmann, Ramona Lucke,
Marcel Ludwig, Frank Mathick, Marco Matschke, Martin Mrose, Karina
Neumann, Marcel Noack, Sebastian Noschka, Maxi Oehlert, Ronny Pahl,
Peter Petsching, Sebastian Proksch, Susanne Radicke, Thomas Sachs,
Carola Saynisch, David Schaefer, Christian Schäfer, Thomas
Schlawitschek, Martin Schmidt, Michael Schmidt, Michael Schmidt,
Annika Schröder, Denny Schröter, Thomas Schühler,
Marlene Schultz, Maik Schulze, Romy Spyra, Erik Steiger, Viktor
Terjaew, Thomas Thätner, Renaldo Tiebel, Berko Urban, Volker
Zahr
Spreeland-Gymnasium
Marlen Alscher, Judith Apelt, Steffen Baatzsch,
Laura Bergholz, Markus Bischoff, Robert Böhm, Eva-Maria Böttcher,
Thomas Bohm, Nadine Chilla, Karsten Diepelt, Maik Dokter, Melanie
Doms, Michael Dorn, Katja Eitner, Christine Fehr, Hannes Fehr, Christiane
Frenzel, Stefanie Frenzel, Rita Gassan, Ariane Geisler, Nadine Geisler,
Theresa George, Julia Giese, Christian Grabig, Marion Gromm, Liane
Großmann, Katrin Haeberle, Stefan Hahn, Mike Hannuschke, Maurice
Hansch, Florian Harmuth, Ivonne Hennig, Armin Herberg, Antonia Höntsch,
Sabine Hübner, Steffi Hürrich, Stefan Jäckel, Roman
Jantoß, Angelika Jordan, Christin Kammer, Kerstin Kastner,
Marianna Kircher, Mathias Klement, Friederike Kobel, Jennifer Kolmanko,
Viola Korn, Nicole Kothe, Steffen Krahl, Mandy Krawietz, Marlit
Kretzschmar, Andreas Kruczek, Doreen Krüger, Stefanie Krüger,
Liane Kuba, Sabrina Kuban, Anja Lehmann, Martina Lehmann, Ellen
Lindner, Sven Löwenberg, Ariane Loppar, Nadine Mastow, Martin
Matzanke, Christian Mazur, Lisette Mrosko, Martina Müller,
Enrico Muschick, Sebastian Muth, Marcel Nakoinz, Stefan Natusch,
Anja Neumann, Tobias Nousch, Annika Pfaff, Stephan Piepiorra, Agneta
Poetzsch, Cindy Pohl, Juliane Popp, Steve Possinke, Mechthild Puhlmann,
Karina Raddatz, Claudia Reim, Steffen Rhinow, Christine Richter,
Karoline Richter, Patrick Richter, Anja Rieckert, Susi Rinke, Edvard
Rothe, Martin Sarich, Tim Schiemenz, Matthias Schilka, Annica Schön,
Franziska Schön, Christopher Schroth, Alin Schulze, Janine
Schulze, Martin Sellesk, Josephine Smith, René Spiegel, Norman
Stoller, Niklas Tirpitz, Benjamin Triebe, Maik Volkmann, Christin
Wacke, Tobias Wagner, Felix Wahlich, Stefan Warminski, Erik Wenzel,
Marie-Luise Windisch, Oliver Wollenick
Fürst-Pückler-Gymnasium
Yvonne Apfelbaum, Claudius-Marcus Baier, Nadine Bartram, Manuela
Bauer, Christian Baumeier, Judith Becker, Marlen Berg, Lisette Berndt,
Katja Bieberstein, Steffen Billeb, Anja Bittner, Erik Blasius, Hanna
Borzutzky, David Braun, Margret Britza, Anne-Katrin Brunke, Juliane
Buder, Maike Bundesmann, Max Domagk, Alexandra Elze, Isabel Fiszkal,
Roxana Flamann, Jana Fröhlich, Sebastian Gerth, Sebastian Gohr,
Ulrike Gollasch, Sabine Grottke, Jan Grünberg, Antje Gruner,
Corinna Haase, Janin Haase, Christian Hanisch, Patrick Hannemann,
Matthias Haß, Anika Hasulyo', Anke Hegewald, Ariane Heiligenstadt,
Christian Heine, Julia Henkel, Franziska Hirschmann, Marcus Hobracht,
Christian Hubrich, Manuel Jakob, Marcel Jarick, Elke Johna, Nadine
Kallweit, Sibylle Kappa, Marcus Kerb, Manuel Kienitz, Christoph
Kirsch, Stefan Kläber, Theresa Kloß, Elisabeth Kluge,
Janine Koal, Susann Koal, Jan Kraus, Christoph Krause, Peter Krienke,
Daniela Krischok, Antje Kujath, Annett Kunze, Sebastian Lachmann,
Juliane Latzke, Maria Lebius, Mario Lehmann, Beatrice Lenk, Eileen
Leopold, Alexander Letsch, Toni Lilienthal, Marko Lindhorst, Juliane
Malke, Michael Masch, Anne-Katrin Meister, Claudia Möllwitz,
Bianca Nasdall, Dajana Noack, Daniel Noack, Janine Noack, Iris Panoscha,
Ulrike Panzer, Stefan Peplowsky, Steffi Perko, Linda Petrick, Nicole
Petzold, Jan Pietzko, Bianca Pogrzeba, Veit Preuß, Ronny Raschick,
David Rehberg, Alexander Renner, Nicole Riebe, Franziska Röchert,
Julia Röchert, Markus Rolle, Christian Rothbart, Steffi Schätzler,
Inga Schalinske, Robert Schewerda, Niels Schmidt, Sina Schmidt,
Lysann Schneider, Christian Schröter, Nadja Schröter,
Kathleen Schubbert, Christoph Schuchardt, Manuela Schulz, Sabine
Schulz, Doreen Schulze, Melanie Schulze, Alexander Seidler, Marcel
Soldan, Karsten Starick, Sandy Sternbeck, Sebastian Strauch, Bianka
Sydoruk, Anja Tieck, Dénes Tokár, Tobias Tralls, Andy
Troppa, Stephan Viertler, Fränzi Voß, Denise Waldek,
Tim Wellschmidt, Carsten Werner, Nadine Wiesner, Arne Wolff, André
Zeiger
Leichhardt Gymnasium
Sebastian Aehle, Susanne Barthel, Romina Bläsner,
Lisa Bogen, Linda Bornschein, Katja Brandt, Florian Budich, Stefanie
Bunge, Dinorah-Cecilia Tristán Castillo, Lars Christoph,
Thomas Czekalla, Julia Decker, Kai Dieke, Nelly Dinter, Franziska
Firme, Antje Fischer, Robert Fischer, Diana Frobel, Cornelia Giese,
Steven Glodny, Daniel Gohlke, Mandy Graß, Alexander Groß,
Janina Gutt, Wenke Hanisch, Christian Hanschke, Stefanie Haupt,
Robin Hertwig, Stephan Herzog, Claudia Höfig, Martin Hoffmann,
Sven Hofmann, Patrick Ihli, Nicole Jäschke, Anne Jank, Nina
Jeczmionka, Philipp Kammer, Martin Kienberg, Christian Klauer, Simone
Klein, Sonja Knappe, Kristin Knöfel, Stefanie Knöfel,
Anja Knoll, Thomas Koch, Patrick Kochan, Christoph Köditz,
Sabrina Kommol, Mathias Kulka, Stefanie Kunke, Katharina Lehmann,
Alexander Liebau, Patrick Lisinski, Anne Litzenbauer, Enrico Löwa,
Claudia Lux, Tony Matthäi, Steffen Meyer, Katharina Müller,
Claudia Münnich, Alexa Nebatz, Felix Noack, Wencke Noack, Christian
Oemus, Doreen Paulisch, Nicole Petsch, Martin Pöller, Julia
Preusche, Aline Rasser, Marc Rath, Stefanie Raubold, Ulrike Ringler,
Thilo Rink, Toralf Roeser, Christian Roy, Nicole Saggau, Karina
Sander, Annett Schieske, Matthias Schiller, Stefanie Schmöckel,
Heike Schulz, René Schuster, Ivonne Steinweg, Caterina Syrbe,
Aileen Triebler, Philipp Trommeschläger, Anja Ullmann, Steve
Ullrich, Claudia Unger, Jenny Wanka, Sven Wedler, Robert Wernitz,
Anika Wetterau, Carolin Wiegand, Jessica Woidt, Jan Wyrowinski
Niedersorbisches Gymnasium
Nicole Arnold, Jana Barlag, Melanie Baruck,
Susanne Behrends, Jörg Biesterfeldt, Benjamin Blume, Maria
Bock, Susanne Dabo, Martin Emmrich, Jacqueline Flicke, Johanna Flöter,
Torsten Gassan, Lynette Groba, Stefanie Gröschke, Albrecht
von Grünhagen, Corinna Hanke, Helena Henschel, Stephanie Hoffmann,
Gunnar Hussock, Aileen Jedro, Simon Kähler, Paul-Robert Kamitz,
Anja Kendziora, Linda Kierstan, Stefanie Klöpzig, Diana Klose,
Tobias Knips, Stephan Kornemann, Johannes Kossack, Jan Kossick,
Juliane Krotki, Steffi Kuhla, Stephanie Lange, Claudia Lechler,
Mareike Lehmann, Carolin Lobedan, Claudia Marsch, Andreas Marusch,
Constanze Merschenz, Jan Meschkank, Dominik Miethling, Marina Müller,
Silvia Muschter, Christina Pank, Sebastian Piater, Mathias Pösch,
Marcel Pohl, Hannes Richter, Henry Richter, Juliane Rieger, Claudia
Saschowa, Stefan Scherry, Hagen Schmoger, Sarah Schulz, Ulrike Schulz,
Stefan Schumann, Maik Schwarz, Anja Schwehm, Maria Schyjka, Jessica
Sommer, Renée Somnitz, Anne-Kathrin Spindler, Desirée
Steinborn, Ludwig Suski, Saskia Tetzlaff, Esther Tscherner, Simona
Tschuck, Jacqueline Ulrich, Robert Volkmann, Lydia Weidner, Frank
Wichmann, Jonas Wolff
Lausitzer Sportschule
Tobias Arndt, Tino Backhoff, Silvia Bäßler,
Marcel Baronick, Germaine Bethke, Martin Biesecke, Natalja Flaming,
Alexander Grunewald, Benjamin Hantschke, Markus Henke, Karsten Herkt,
Linda Janeke, Dirk Jentsch, Sven Jordan, Luise Keller, Torsten Kloschinski,
Anne Kluba, Lars Konzack, Robert Kozlowski, Nadine Kuhla, Andreas
Lamm, Franziska Leetz, Robert Lorz, Christopher Meister, Marc Metzing,
Claudia Mieke, Thomas Mosig, Matthias Peßolat, Christian Pietsch,
Vera Pomnitz, Carolin Rähse, Christof Reimann, Nancy Rinkau,
Mathias Röseler, Luise Rost, Fabian Sander, Marcel Schadel,
Marco Scheibel, Tim Scholta, Thorsten Schulz, Zoltan Senczyszyn,
Martin Weller, Sabrina Wolf, David Wuttke, Manuel Zemlin
Theodor-Fontane-Gesamtschule
Burg
Manuela Ast, Christiane Beck, Ralf Blasius,
Stefanie Boschan, David Bromberger, Nicole Burkow, Monika Dieke,
Susann Dieke, Frauke Fischer, Jörg Gabbert, Stefan Gems, Claudia
Giese, Carsten Hänsel, Ina Harzdorf, Diana Hebler, Johannes
Hößler, Tatjana Jobsky, Lena Jurk, Marc Kaiser, Ronny
Kasprick, Bianca Klauck, Steffen Koalick, Ron Kokkot, Jeannette
Konzack, Christin Lappan, Diana Lehmann, Björn Leisner, Jessica
Maixner, Oliver Melcher, Christof Niedan, Robert Noack, Christin
Platzke, Karina Schiemenz, Janett Schloddarick, Juliane Schudeck,
Linda Siegismund, Daniel Sklaar, Christian Steffen, Sebastian Stoppa,
Michael Wagner, Dirk Wasielewski, Bianca Wohlfromm, Martin Zober
Theodor-Fontane-Schule
Cottbus
Manuel Bartsch, Janine Dietrich, Patrick Dietrich,
Thomas Drescher, Sabine Genz, Daniel Gröschke, Erik Halkow,
Jeannette Hartmann, Theresa Hoffmann, Martin Jankowski, Alina Kästner,
Dana Kazda, Martin Knauer, Enrico Kockrow, Andreas König, Steve
Koßmann, Waldemar Krawtschuk, Falko Krüger, Kathleen
Kurio, Cornelia Kutik, Markus Lauermann, Michael Metzler, Anita
Meyer, Christian Mitgude, Sören Niedergesäß, Robert
Noack, Manon Nowak, Janine Peisker, Sabine Scheumeister, Juliane
Schmidt, Carsten Schmied, Christine Scholta, Franziska Schubert,
Marie-Theres Schulze, Marco Schuster, Tilo Schuster, Mario Seifert,
Anne-Catrin Siegel, Andreas Straka, Caroline Sube, Christian Triebel,
Juliane Voigt, Anja Wassermann, Claudia Weigend, Mike Wenzel, Tanja
Winkler, Yves Witkowski, Monique Wittig, Anne Woscheck
Heinrich-Heine-Gymnasium
Cottbus
Norman Anders, Kathleen Battke, Reinhild Beyreiß,
Maria Bialas, Peggy Blümel, Grit Bobusch, Ina Bobusch, Claudia
Borchardt, Danielle Bork, Carolin Brade, Jan Brinke, Juliane Brinkop,
Christoph Bullmann, Kathrin Drobig, Franziska Eltfeld, Stefan Engmann,
Eva-Kristin Felgner, Tobias Flach, Gunnar Fleischer, Carsten Florich,
Henriette Frank, Robert Frenzel, Caroline Frenzke, Stefanie Fritzsche,
Christian Führer, Isabelle Gerwig, Stefanie Gillich, Andrea
Graetz, Denise Grimmling, Matthias Grünewald, Nils Günther,
Christin Guttke, Kathleen Härtel, Mirko Häschel, Kristin
Häusl, Martin Handrik, Carolin Hannusch, Katrin Hannuschka,
Sebastian Heller, Christoph Hensel, Daniela Herden, Peter Herenz,
Anja Herrmann, Nico Herzog, Michael Hesse, Gary Hirche, Alexander
Hirsch, André Hoffmann, Sarah Hoffmann, Tobias Holfeld, Ulrike
Holfeld, Kerstin Hornig, Eva Jähnert, Anett Jahn, Stefanie
Janott, Julia Janßen, Irene Kahl, Anne Kammel, Kai Karger,
Steve Klasan, Katja Kluge, Randy Knöfel, Monique Koar, Philippe
Kobbe, Nicole König, Karina Konzack, Sandra Krautz, Sara Krisch,
Denny Krüger, Silvana Kullick, Martin Kuntermann, Katharina
Lax, Mario Lehmann, Ina Lehmphul, Dmitri Lewandrowski, Andreas Lohr,
Michele Ludwig, Linda Malinowski, Silvia Marsch, Susan Matthes,
Stephanie Meinicke, Michael Michler, Danilo Michlich, Claudia Miene,
Johann Moschner, Christine Müller, Tobias Müller, Judith
Musikowski, Janine Niedrig, Bettina Nitschke, Viktoria Noack, Martin
Pavlik, Franziska Pfennig, Robert Platzke, Matthias Pohl, Katrin
Posselt, Eva Printschitsch, Andrea Rachui, Nadja Rockstroh, Theresa
Rönnebeck, Ron Rokosch, Steffi Scheler, Stephanie Schellbach,
Yves Scherdin, Claudia Schirmer, Andy Schneider, Jenny Frances Schneider,
Ulrike Schoepe, Stephanie Schubert, Ulrike Schüler, Christoph
Schulze, Doreen Schulze, Mareen Schulze, Anja Standfuß, Sophie
Swensson, Uwe Tielsch, Marc Tillack, Denise Trage, Franziska Tschöcke,
Katharina Ufer, Nora Uhlmann, Robert Ullmann, Hannes Wagner, Jessica
Weber, Anja Weinhold, Dirk Wilde, Thomas Winter, Gerdis Wischnath,
Sebastian Wittich, Christian Wodner, Stella Zasowk, Katharina Zick,
Christina Züge
Erwin-Strittmatter-Gymnasium
Sabrina Arndt, Oliver Aßmus, Madlen Babor,
Romy Ballack, Claudia Ballenthin, Sandra Bartig, Jördis Bau,
Katrin Baumert, Robert Behlka, Stefan Belka, Franziska Beschow,
Christina Beyer, Cornelia Bliefert, Andre Blumenstein, Kristin Bobusch,
Sebastian Bradtke, Isabel Bubner, Franziska Dau, Eva Diering, Alexander
Drews, Franca Eisold, Katharina Engelmann, Thomas Fleischmann, Vera
Forst, Johannes Füller, Friedrich Gensicke, Leonhard Golnik,
Candy Gonschior, Thomas Graff, Anne Groß, Enrico Groß,
Nadine Guder, Karsten Günzel, Isabel Guttmann, Sarah Hansche,
Michael Höfer, Catherine Hoffmann, Steffi Jäckel, Katja
Kappert, Marlen Kollin, Robert Konik, Tobias Konik, Sabrina Kopetzki,
Anett Kossack, Tobias Krautzig, Chistian Kühn, Christoph Kulisch,
Karsten Lampe, Marcus Lange, Antje Latuschek, Sebastian Lehmann,
Nadine Lehming, Mareen Lekscha, Christin Maschke, Isabel Matk, Kristin
Mattiza, Elisa Mattuschka, Nicole Moschall, Katrin Müller,
Steffan Müller, Janine Mundt, Anne Nachtmann, Jana Neumann,
Birgit Nikoleizig, Anita Nossek, Jane Pusch, Katrin Richter, Liane
Richter, Ricarda Rosenfeldt, Jan Rößler, Marco Salewsky,
Maria Scharoba, Jana Scherzberg, Helen Schmalenberg, Stephan Schmerl,
Sebastian Schmidt, Stephanie Schoemann, Jenny Scholka, Jens Schollmeier,
Claudia Scholz, Uta Schönherr, Johannes Schulz, Rene Schulz,
Claudia Schütze, Mandy Schwausch, Melanie Seeger, Roland Stange,
Robert Stiller, Anja Stoppe, Michael Syrbe, Jörg Thieme, Franziska
Tylla, Claudia Urban, Kristin Wichmann, Lydia Wolf, Melanie Ziob,
Anne Zitschke, Matthias Zschau, Mario Zschornack
Max-Steenbeck-Gymnasium
Thomas Austinat, Sascha Becker, Martin Bergmann,
Henry Bittig, Carolin Böcking, Anne Brauer, Stefan Czerwiatiuk,
Martin Derno, Michaela Dewes, Martin Dietterle, Katharina Doerfel,
Johannes Duschka, Tim Enderling, Florian Feiertag, Robert Hanschke,
Martin Heinrich, Jens Herpolsheimer, Christian Hoffmann, Denny Irrgang,
Christian Jurischka, Stephanie Klemke, Andreas Kober, Katrin Küster,
Sebastian Lack, Thomas Laux, Maria Lenius, Benjamin Matschke, Christian
Nickel, Tino Oberschmidt, Tim Pollex, Juliane Raddy, Markus Rublack,
Claudia Rumplasch, Sven Sanders, Michael Schellack, Matthias Schneider,
Mirko Scholz, Juliane Seibt, Christian Selleng, Franziska Strauß,
Jana Traue, Julia Weiß, Martin Wendt, Norbert Werner, Claudia
Wilhelm, Anton Wöllert, Marko Zehnsdorf, Klaus Zenker, Alexander
Zurbel
Humboldt-Gymnasium Cottbus
Stefan Deißler, Helen Donat, Christian
Drescher, Robert Engel, Alexander Falke, Dirk Hemme, Aileen Hoffmann,
Michaela Kutzer, Jenny Lehmann, André Leibe, Anja Müller,
Madlen Schorradt, Anne-Kathrin Schulz, Christian Schwarz, Sebastian
Selka, Anne Simke, Sascha Vökler, Marco Vogt, Steffen Zindler,
Sebastian
Bär, Mareike Büttner, Katharina Buhl, Marie-Kristin Espe,
Madlen Fiedler, Maik Friedewald, Wolfgang Grieger, Heidi Grünewald,
Martin Handreg, Melanie Henke, Katja Höntzsch, Anett Hofereiter,
André Jungklaus, Sascha Kirsch, Nadine Konnopka, Julia Krys,
Daniel Loch, Anja Ludwig, Christin Müller, Anne Nischalk, Franziska
Piesker, Andreas Schaefer, Carina Schlage, Henry Schütze, Kristin
Schuster, Christin Schwarzer, Benjamin Staar, Katharina Witt, Manuel
Zieran, Robert Aehnelt, Julia Bretschneider, Marina Chomitsch, Danilo
Dubrau, Katja Grahl, Martin Halbert, Katja Krüger, Maria Kunkel,
Katrin Lehmann, Nina Matusch, Michel Oberschmidt, Katherin Pfeil,
Lisa Probst, Jean Rehnus, Kerstin Roy, Judith Ruben, Martin Schlörke,
Sandra Schneider, Bianca Schötz, Markus Simros, Jeannine Thiel,
Lukas Vierhaus, Saskia Balko, Janine Böhmer, Maria Bolz, Reno
Dannemann, Danila Dubrau, Janine Eckert, Anja Gumprich, Anja Horn,
Kathrin Knick, Antje Matthias, David Mittag, Felix Mühlberg,
Robert Naumann, Lars Nawrotzki, André Neubert, Sandra Pilot,
Thomas Streich, Sebastian Tittmann
Freie Waldorfschule Cottbus
Liza Katharina Christoffel, Juliane Ermisch,
Franziska Günther, Christina Hinze, Maria Kindermann, Rita
Maidanjuk, Dorothea Möwitz, Sebastian Nitsch, Karolin Reiß,
Johanna Roggan, David Vetesi, Axel Wintsche
Leonardo-da-Vinci Gesamtschule
Christian Buckow, Ulrike Budan, Matthias Dextor,
Franka Erdmann, Marcus Frey, Christian Guder, Madeleine Heinze,
Matthias Hesse, Sabrina Holz, Constantin Jacob, Stefan Jankowski,
Karsten Kläge, Madeleine Klapezynski, Sabrina Klausnitzer,
Lars Kretschmar, Marcel Lehnigk, Juliane Lindner, Christian Lucke,
Fanny Materne, Doris Nowka, Elisabeth Pach, Stefan Richter, Sandra
Saewe, Tim Schabacker, Maria Schemmert, Franka Schlodarick, Sascha
Treichel, Maik Wolf
Dr. Albert Schweitzer
Gymnasium
Christian Beierling, Isabel Choschzick, Andrea
Desens, Kathleen Diedrich, Christiane Dürsel, Stefanie Frenzel,
Daniel Friedrich, Anett Gamrath, Carolin Golzbuder, Sabrina Golzbuder,
David Grasselt, Vivian Grundmann, Maria Harms, Antje Heindel, Marko
Heinrich, Christoffer Heise, Marcus Herold, Peer Heß, Anja
Hollop, Carolin Illgen, André Kalz, Evelyn Kalz, Nicole Kammerer,
Jana Kindermann, Franziska Konarski, Stefanie Krone, Kai Langnickel,
Claudia Lehmann, Jenny Lehmann, Yvonne Lehmann, Robert Linke, Yvonne
Malcher, Vinzent Müller, Emanuel Mütze, Anja Noack, Maria
Noack, Nadine Ortak, Susann Pietsch, Carsten Prostka, Andreas Rapkow,
Anett Roggatz, Susann Rosseck, Christian Rother, Anke Schmidt, Freya
Schmidt, Hilmar Schmidt, Martin Schüllow, Michael Sprejz, Holger
Voigt, Martin Weihs, Claudia Zahl
Franz-Groger-Gymnasium
Peitz
Stefanie Arndt, Daniel Bittmann, Denny Blasche,
Tony Bodenbinder, Thomas Bräuning, Maik Bunzel, Michael Donath,
Christian Dumke, Marcel Ernst, Joana Götze, Robert Guder, Katja
Haase, Maud Häschel, Benjamin Hanke, Antje Hanschke, Jennifer
Höft, Julia Huchatz, Eric Jakobitz, Diana Jurisch, Daniela
Kärgel, Ines Kanzler, Waldemar Klose, Paul Kniep, Gabi Kopf,
Mathias Krakow, Anja Krüger, Julia Krüger, Marcel Lehmann,
Sascha Lehmann, Linda Littmann, Doreen Lorenz, Marie Majaura, Ronny
Mochow, Jens Mönchinger, Sebastian Mucha, Claudia Nattke, Jan
Neumann, Nico Neumann, Nicole Noeske, Andrea Olbrich, Nadine Opitz,
Anika Pape, Anne Petatz, Norman Pipka, Sabine Portala, Stefanie
Prill, Stefan Purtz, Patrick Radimersky, Andrea Richter, Marcus
Richter, Nadine Schmidt, Thea Schöntaube, Jasmin Schomber,
Sandra Schröter, Daniel Schulz, Kornelia Schulz, Evelyn Seifert,
Carolin Sommer, Sebastian Stapel, Kathleen Starke, Gunnar Strauch,
Nadin Teyka, Gordon Vollert, Ivonne Weigelt, Maria Wohlfahrt, Peter
Zwiers
|
|
|